Kontenery ekspozycyjne, biura kontenerowe

W naszej ofercie znajdą Państwo kontenery ekspozycyjne. Jest to rodzaj kontenerów, których cechuje duża powierzchnia przeszklonych płaszczyzn ściennych i elegancki wygląd. Są to kontenery systemowe, co daje możliwość rozbudowania ich, o kolejne moduły w dowolnej ilości. Zastosowanie takiego rodzaju kontenerów jest bardzo szerokie i mogą mieć zastosowanie jako biura sprzedaży, pomieszczenia ekspozycyjne, galerie czy punkty sprzedażowe. Obiekty te mogą być wyposażone w wydzielone części socjalne z mini kuchnią, zlewem oraz sanitarne. Kontenery ekspozycyjne znajdują zastosowanie nie tylko jako biura sprzedaży, ale również jako przestronne sklepy oraz kontenery wystawowe. Ich elegancki wygląd sprawdza się również w aglomeracjach miejskich.

 

Kontenery ekspozycyjne mogą być wykonane w stanie zamkniętym tzn.: „pod klucz” jak również w stanie otwartym, do wykończenia we własnym zakresie zgodnie z własnym projektem aranżacyjnym.

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani takim rodzajem kontenerów, zadzwońcie do nas już teraz – służymy pomocą i odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Poniżej przedstawiamy Państwu nasze realizacje. Zapraszamy do zapoznania się z nasza fotogalerią.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą kontenerów, napisz lub zadzwoń. Jako producent jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie interesującą ofertę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb.