Kontenery ekspozycyjne, biura kontnenerowe

W naszej ofercie znajdą Państwo kontenery ekspozycyjne. Jest to rodzaj kontenerów, których cechuje duża powierzchnia przeszklonych płaszczyzn ściennych i elegancki wygląd. Są to kontenery systemowe, co daje możliwość rozbudowania ich, o kolejne moduły w dowolnej ilości. Zastosowanie takiego rodzaju kontenerów jest bardzo szerokie i mogą mieć zastosowanie jako biura sprzedaży, pomieszczenia ekspozycyjne, galerie czy punkty sprzedażowe. Obiekty te mogą być wyposażone w wydzielone części socjalne z mini kuchnią, zlewem oraz sanitarne. Kontenery ekspozycyjne znajdują zastosowanie nie tylko jako biura sprzedaży, ale również jako przestronne sklepy oraz kontenery wystawowe. Ich elegancki wygląd sprawdza się również w aglomeracjach miejskich.

 

Kontenery ekspozycyjne mogą być wykonane w stanie zamkniętym tzn.: „pod klucz” jak również w stanie otwartym, do wykończenia we własnym zakresie zgodnie z własnym projektem aranżacyjnym.

 

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani takim rodzajem kontenerów, zadzwońcie do nas już teraz – służymy pomocą i odpowiemy na wszystkie pytania.

 

Poniżej przedstawiamy Państwu nasze realizacje. Zapraszamy do zapoznania się z nasza fotogalerią.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą kontenerów, napisz lub zadzwoń. Jako producent jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie interesującą ofertę, która będzie dopasowana do Twoich potrzeb.

Ta strona używa ciasteczek. Możesz wyrazić zgodę na ich używanie, klikając przycisk Akceptuj. Jeśli nie wyrażasz zgody prosimy zamknąć stronę. Akceptuj Czytaj więcej